Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Fumen / Legionisci.com
fot. Fumen / Legionisci.com
Czwartek, 6 lipca 2017 r. godz. 14:09

Bilety na mecz z IFK Mariehamn

Woytek, źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa rozpoczęła sprzedaż biletów na rewanżowy mecz 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów z IFK Mariehamn. Podobnie jak w ubiegłym sezonie ceny wejściówek na tę rundę są całkiem przystępne - szczególnie dla karneciarzy. Jeżeli posiadacie karnety, to za bilet na Żyletę zapłacicie 18 zł, jeżeli nie - 35 zł.

Spotkanie Legia Warszawa - IFK Mariehamn odbędzie się w środę 19 lipca o godzinie 20:45. Tydzień wcześniej "Wojskowi" zagrają z mistrzem Finlandii na wyjeździe.

Sprzedaż zamknięta biletów - rozpoczęcie sprzedaży 6 lipca o godz. 13.00, zakończenie 10 lipca o godz. 9.00 - sprzedaż przeznaczona dla posiadaczy karnetów na rundę zasadniczą sezonu 2017/18.


Sprzedaż otwarta biletów - rozpoczęcie sprzedaży 10 lipca o godz. 11.00 - sprzedaż przeznaczona dla wszystkich kibiców.

Sprzedaż prowadzona jest w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach.

UWAGA! Wszystkie osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności wraz ze swoimi opiekunami w ramach akcji „BEZ BARIER” oraz SENIORZY, którzy otrzymali bezpłatne karnety na mecze Legii w rundzie zasadniczej sezonu 2017/18, wchodzą na mecz z IFK Mariehamn na podstawie swoich karnetów na te same miejsca.

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej, na Wyspie Legii w M1 w Markach lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:
fot. Legia Warszawa



Komentarze: (29)

nikas, 06.07.2017 14:13:47 - *.74.ipv4.supernova.orange.pl

Ceny super !!! naprawdę moim zdaniem tanio aby zachęcić do przyjścia 100 procent poparcia !!

Abc, 06.07.2017 14:53:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Super! Tak tanio, więc przyjdzie sporo ludzi, klub zarobi na ciekawe transfery!






P.s. zartowalem :)

rachmisstrz, 06.07.2017 14:55:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

60 i 45 za ogórki to dobra cena? bez jaj, taniej kosztuje la liga :)

alessandro, 06.07.2017 15:28:57 - *.31.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czy ceny są przystępne ? Zależy dla kogo. Dla karneciarzy ok, dla kibica bez karnetu cena nie różni się od meczu ligowego. Na sektor 215 za mecz z Wisłą płaciłem 50zł, teraz 45zł.

@rachmisstrz, 06.07.2017 15:33:41 - *.centertel.pl

Jakbyś nie był kibicem okazjonalnym to byś miał nawet poniżej 20... januszku

@rachmisstrz, 06.07.2017 15:34:41 - *.centertel.pl

Janusz jesteś i tyle...

do rachmisstrz, 06.07.2017 15:37:46 - *.static.ip.netia.com.pl

Się nie ma karnetu trzeba płacić!!

Juri, 06.07.2017 16:22:06 - *.centertel.pl

Wszyscy na mecz! Trzeba pomóc w wygranej i awansie do ligi mistrzów.

---, 06.07.2017 17:18:42 - *.dynamic.chello.pl

Mamy taką pakę teraz że 1 mecz przegramy więc na rewanż będzie komplet :)

Kropa, 06.07.2017 17:37:27 - *.103.tesatnet.pl

Witam, będę pierwszy raz na Legii w meczu Arką, nie mogę znaleźć pewnego info. Czy na stadion można wnieść aparat fotograficzny. Rozumiem, że nie wpuszczają z piwkiem w łapie, ale chyba aparat nikomu nie będzie wadził, co?
PS. z W-wy Cenralnej kursują jakieś dodatkowe autobusy na stadion?
Dzięki za info

do allesandro, 06.07.2017 18:10:41 - *.dynamic.mm.pl

Gdy sie chodzi tylko na reale tsw i inne poseny, to sie teraz glebiej do portfela siega a nie marudzi

eth, 06.07.2017 18:18:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@Kropa: na jaką trybunę idziesz? Pamiętaj że na Żylecie jest zakaz robienia zdjęć/filmików!
Co do aparatu to zależy jaki. Jesli zwykły, mały, taki jak na wakacje to oczywiście że można, ale jesli bardziej profesjonalny, większy to ciecie mogą jakiś tam problem robić. Masz jeszcze 24h to napisz maila, albo zadzwoń, do klubu, żeby się upewnić, bo ja co do dużych aparatów pewności nie mam

eth, 06.07.2017 18:22:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@Kropa: przejdź jeden przystanek w kierunku Marszałkowskiej i tam masz 520. Spod samego dworca jedzie CHYBA (!) 525

., 06.07.2017 18:22:33 - *.45.domynet.pl

Są "przystępne" bo zostaliśmy przyzwyczajeni do wysokich cen

@ Kropa, 06.07.2017 18:49:31 - *.centertel.pl

Z centralnego 171 pod samiuski stadion.co do aparatu to nie wiem.jak ktos robi zdjęcie to raczej telefonem

md, 06.07.2017 19:37:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Takie ceny to sie chwali ! LEGIA !!!

do Kropa, 06.07.2017 19:47:38 - *.elartnet.pl

Nie bierz piwa, tylko wódę, łatwiej wnieść

as, 06.07.2017 19:49:27 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Na ile przed meczem wpuszczają na południową?

Kropa, 06.07.2017 21:26:35 - *.103.tesatnet.pl

Dzięki za info panowie, aparat nieco większy od przeciętnego telefonu, także żadna profeska. Telefon mam akurat taki, że równie dobrze zdjęcia mógłbym robić mikrofalówką. Będę na wschodniej, strzelę tylko pare fotek żeby mieć pamiątke z pierwszej wizyty, także w japońskiego turyste się nie bawię. Wóda spakowana, pozdro, tylko L!

Anonimus, 06.07.2017 22:02:59 - *.static.as9105.net

hey mam głupie ale nurtujące mnie pytanie- Czy można jarać na stadionie Legii ?

Marian, 06.07.2017 23:05:43 - *.play-internet.pl

Czesc. Tez mam pytanie. Jak bedzie mi sie chcialo lac to sa jakies lazienki na stadionie? Czy mam lac przez nogawke na krzeselko? Tak pytam tylko bo pierwszy raz ide :)

@Anonimus, 06.07.2017 23:21:07 - *.dynamic.chello.pl

mozesz palic głupa?
...

GP, 07.07.2017 07:34:01 - *.centertel.pl

Przy takich cenach to będę na 100%

info, 07.07.2017 11:32:44 - *.warszawa.vectranet.pl

Bilety na Superpuchar kończą się :) Żyleta prawe pełna a do meczu jeszcze kilka godzin. Będzie dziś ponad 20 tysi na meczu..pięknie :)
PUCHAR JEST NASZ!!! (L) Ma być miazga z dopingiem!

do redakcji , 07.07.2017 12:17:26 - *.static.chello.pl

na super puchar bilety sie kończą warto o tym napisać redakcjo

(L), 07.07.2017 12:52:06 - *.warszawa.vectranet.pl

Bileciki na Superpuchar pięknie poszły..będzie ponad 20 tysi!

WSZYSCY NA MECZ! TYLKO LEGIA!!!

, 07.07.2017 18:46:55 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Witam są jeszcze bilety

Legia To my !!! , 16.07.2017 10:46:02 - *.static.chello.pl

wszyscy na mecz

bolek, 17.07.2017 14:14:52 - *.warszawa.vectranet.pl

Przyjeżdzają kibice z Finlandii? Przywiozą muminki? Ilu ich będzie? :)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.