Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Łukasz Broź najlepszy na Wyspach Alandzkich - fot. Mishka / Legionisci.com
Łukasz Broź najlepszy na Wyspach Alandzkich - fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 14 lipca 2017 r. godz. 10:00

Oceny legionistów za mecz z IFK Mariehamn

Woytek, źródło: Legionisci.com

Łukasz Broź otrzymał najwyższą notę za środowy mecz z mistrzem Finlandii. Występ prawego obrońcy Legii oceniliście na 4,3 w skali 1-6. Pozostali zawodnicy także otrzymali pozytywne noty. W sumie oceniało 520 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,6.

Broź 4,3
Moulin 4,1
Nagy 4,2
Hamalainen 4,0
Dąbrowski 3,8
Hlousek 3,8
Guilherme 3,7
Mączyński 3,6
Malarz 3,5
Jędrzejczyk 3,5
Kopczyński 3,2
Moneta 3,2
Szymański 3,0
Szwoch 3,0



Komentarze: (15)

dex, 14.07.2017 10:03:30 - *.play-internet.pl

Kopczyński za wysoka nota.

Doki, 14.07.2017 10:23:36 - *.play-internet.pl

Guilherme 3,7?!
Poza strzelonym karnym nie grał nic, irytował stratami.
Strasznie jest ostatnio bezproduktywny, zatrzymał się w rozwoju.

krys008, 14.07.2017 10:31:13 - *.82

Zgadzam się z tym, że zarówno Gui, jak i Hlousek mało efektywni. Dużo wiatru, mało efektów, zwłaszcza Gui dużo strat.

mietek, 14.07.2017 10:53:09 - *.ssp.dialog.net.pl

@Doki: Jak to "ostatnio"? On zawsze taki był. Na dziesięć zagrań ma udane jedno, góra dwa. I czasem w tych udanych pojawi się jakieś bardzo efektowne, co od razu wywołuje "ochy" i "achy" dziennikarzy. Ale pożytku z tego nie ma na ogół żadnego. To ja już wolę te podwórkowe zwody "na zamach" Rado, bo z nich przynajmniej jakaś korzyść się częściej pojawia.

kopa, 14.07.2017 11:12:00 - *.hsd1.mi.comcast.net

Ale pompujecie Maczynskiego.
To byl najgorszy zawodnik na boisku.

Doki, 14.07.2017 11:13:40 - *.play-internet.pl

@mietek Zgadzam się w 100 %. 2 mln euro i z pocałowaniem ręki sprzedać. Za tą kwotę spokojnie znajdziemy młodszego i lepszego

Krzeszczu, 14.07.2017 11:30:34 - *.cust.bredband2.com

@ kopa: chyba cie pozadnie sloneczko przygrzalo, albo jestes zwyklym trollem.
Maczynski byl jednym z najlepszych na boisku, rozpylal swietnie podania, czytal gre, i podobnie jak Dzidzia czasami za szybko myslal i koledzy za nim nie nadazali.
Wiec nie siej fermentu.

Adi, 14.07.2017 12:00:04 - *.opera-mini.net

Wszystkich chcecie sprzedac a potem lament ze klub wyprzedaje i nie kupuje nikogo.jak zycie pokazuje zeby sprzedac trzeba obnizyc cene ale zeby kupic trzeba slono zapłacić a na takie zakupy klub nie stac bo wydaje duzo chocby nawet na wyplaty piłkarzom.

stary kibic, 14.07.2017 12:07:34 - *.dynamic.chello.pl

Dla mnie najbardziej przereklamowani piłkarze w Legii to Gui oraz Hama !!! Obaj są bardzo sympatyczni ale .....
Gui czasem efektownie zrobi jaką sztuczkę techniczną ale zazwyczaj nic z tego nie wychodzi ! A Hama - oprócz bramek strzelonych Amice to raczej wykazuje się człapaniem po boisku oraz b.słabym strzałem,zazwyczaj niecelnym !Na poziom II ligowych drużyn / takich jak fiński mistrz/ to jest niezły ale tylko wtedy!
Do tego jeszcze Kopczyński ....

Krzeszczu, 14.07.2017 12:18:17 - *.cust.bredband2.com

@ stary kibic: co do Gui zgadzam sie zupelnie.
Co do Hamiego, hmm, imho klopot w tym ze on prawie nigdy nie gra na swojej ulubionej pozycji, tzn atak.
Zawsze jest wystawiany na skrzydle, a to go doluje. Dodajmy ze w sumie zadko i malo gra, co nie przyczynia sie pozytywnie do jego formy.
Smiem twierdzic, ze gdyby Hama dostal taka bezapelacyjna szanse i zagral w ataku 5-6 meczow, spoko zobaczylibysmy zupelnie innego pilkarza.
Ale, jak powiedzialem, Hami nigdy nie dostaje tam szans.
Pamietasz jak bylo w zeszlym roku? Hama w napadzie, strzela gola, i nastepny mecz obowiazkowow trybuny albo lawa.
A jak juz gral, to na skrzydle.

Szmu(L)ki, 14.07.2017 12:30:04 - *.usr.onet.pl

Moneta za nisko. Z młodych najlepszy, widać, że nie podaje na pałę, rozgląda się, dobrze ustawia się na boisku.

Szkoda, że w paru momentach źle mu zagrali Szwoch i Szymański.

stary kibic, 14.07.2017 13:14:42 - *.dynamic.chello.pl

Krzeszczu - bądź uprzejmy zauważyć,że Hama kilka meczów grał jako napastnik - bez efektu ! Jego największe osiągnięcie to 2 bramki strzelone Amice ,kiedy został wprowadzony w końcówce !Jest nieprzebojowy,ma słaby strzał,jest wolny/!!!/ To nie napastnik , to raczej pomocnik/??/ ale bez przeglądu boiska ! Bo on nawet nie umie wykorzystać swojej techniki,bo jest zbyt powolny i mu piłkę zabierają !!!On gra tak , jak grano 50 lat temu!!!
Podaj choć jedną jego zaletę , oprócz tego,że jest sympatyczny i" załatwił Amicę " !!!
Osobiście uważam ,że najlepszym kandydatem na napastnika jest Kuchy - tylko on NIGDY nie dostał szansy zagrania tych 5,6 meczów jako napastnik !Być może zrobiono mu w Legii krzywdę , bo przychodził jako napastnik - nie wiem,czy pamiętasz ale to Kuchy dał nam zwycięstwo z Lechem,gdy graliśmy w" 10" -on i Vdoljak poderwali drużynę przy stanie 0 -1 !!!!!! Za to ma u mnie olbrzymi + !!!

Krzeszczu, 14.07.2017 14:28:27 - *.cust.bredband2.com

@ stary kibic: no wlasnie chcialem powiedziec ze jest sympatyczny, ale mnie uprzedziles :-)

W sumie przytaczasz dobre argumenty i nie bylo by na miejscu sie z Toba sprzeczac. Bo przyznaje Ci racje, z malym, bardzo malym "ale". Tak, wszystko co mowisz o Hamie to fakty, "ale" nawet wtedy, gdyby mogl rozegrac 5-6 meczow "bez paniki", to chyba pokazalby wieksza klase i skutecznosc. Moge sie mylic, nie widze go na treningach. Ale mam taka skromna teze z tego co widze w jego (czasem krotkich) wystepach (i z wlasnego doswiadczenia)

cr8, 14.07.2017 15:21:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Broz wyroznia sie tylko na tle amatorów ,zresztą i tak oprocz paru wrzutek nic nie pokazał ale nota 4,3 siedzi :P Gilerme nikt nie kupi bo gosciu jest cienki

pezet, 14.07.2017 20:57:36 - *.dynamic.chello.pl

@cr8 - nie masz pojęcia o piłce. Z tych "wrzutek" Brozia powinny być 3 bramki - 2 sytuacje Hamy i jedna Muła.

A ocena jest właśnie za ten mecz z amatorami, gdzie Broź o dziwo był najlepszy na boisku.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.