Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jakub Czerwiński nie zagra przez 3 miesiące - fot. Mishka / Legionisci.com
Jakub Czerwiński nie zagra przez 3 miesiące - fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 10 sierpnia 2017 r. godz. 17:10

Czerwiński przejdzie operację. Potrzebny stoper!

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Jakub Czerwiński będzie miał operację - decyzja jest już podjęta. "Czerwo" ma uszkodzenie więzadła piszczelowo-strzałkowego przedniego. Nie będzie trenował dwa lub trzy miesiące. Nie ma innej opcji, by doprowadzić go do pełnej sprawności - poinformował trener Legii Jacek Magiera. Stoper Legii nabawił się urazu w pierwszej połowie meczu z Wisłą Puławy.

- Na pewno nie jest to dla nas komfortowa sytuacja. Kuba był w bardzo dobrej dyspozycji, wywalczył miejsce w pierwszym składzie. Na dziś mamy dwóch zdrowych doświadczonych obrońców plus bardzo młodego i jeszcze nie gotowego na grę w europucharach Mateusza Żyrę. Będziemy potrzebowali zawodnika na tę pozycję - dodał szkoleniowiec.



Komentarze: (48)

Finansowe Wiersze, 10.08.2017 17:15:17 - *.9.245.33

Czyli rozumiem, ze napastikow juz mamy w komplecie?
Po co nam nowi, skoro mamy takich perspektywicznych - moze kiedys zaczna strzelac?

Winyl, 10.08.2017 17:20:05 - *.play-internet.pl

Puscili Kube i Wieteske, jedna kontuzja i zostajemy z dwomaa ŚO:/ Słabe te decyzje transferowe ostatnio i to na wszystkich w zasadzie pozycjach...

antek, 10.08.2017 17:20:11 - *.pghkny.east.verizon.net

Foiut do wziecia

Banan , 10.08.2017 17:21:35 - *.205.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No chyba nie tylko na tą: potrzebny defensywny pomocnik bo ani z Jodłowca ani z Kopczyńskiego nic nie będzie, rozgrywającego i napadziora bo Niezgoda to inna liga a Sanogo do Arki ma iść. Ale na to pewnie poczekają aż się LE rozstrzygnie bo bez awasnu to inwestycji nie będzie....

as, 10.08.2017 17:23:36 - *.dynamic.chello.pl

Sadiku jest dobrym napastnikiem, ale takim żyjącym z podan. Problem jest w tym, że nie ma mu kto podawać. Z taką drugą linią nawet Nikolic by nie poszalał.

Hebot, 10.08.2017 17:26:27 - *.14

Astiz szuka klubu, awaryjnie na jeden sezon byłby w sam raz

eth, 10.08.2017 17:26:38 - *.160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zgłaszam się w takim razie!
a poza tym my KOGOŚ to potrzebujemy na prawie kazdą pozycję

grzesiek, 10.08.2017 17:26:56 - *.centertel.pl

Przeciez budzet juz domkniety. Transferow nie bedzie. Jezeli przyjdzie obronca to jakis pilkarz za darmo...

KUBA RZEZNICZAK, 10.08.2017 17:35:35 - *.my-it-solutions.net

wszyscy mowia jak to strasznie ze odeszli Niko, Prijo, Voo, Bereszynski (choc niektorzy zapominja) ze Rado w sumie tez juz... ALE malo kto sie zajaknie ze to bardzo zle ze Rzezniczak odszedl... Byl jaki byl... gwiazda nie byl, ale byl wazna czescia zespolu nawet jak siedzial na lawce... No i teraz by sie przydal tez...

Hiszpan, 10.08.2017 17:36:34 - *.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Oddali Rzeznika i Wieteske maja co chcieli.

12344, 10.08.2017 17:38:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

kurna, a ja nawet zwolnienia do pracy nie dostałem, USG zrobili, noga nie złamana, kup sobie pan stabilizator, miesiąc pochodzisz i będzie dobrze

Mania, 10.08.2017 17:40:51 - *.dynamic.chello.pl

Po czterech tłustych latach przyjdzie nam chyba przeżywać, co najmniej jeden chudy rok. Niestety, w przyrodzie nic nie ginie, również zbilansowane pasmo sukcesów i porażek.
Jakubowi Czerwinskiemu życzę dużo zdrowia i wytrwałości w rehabilitacji.

@rek, 10.08.2017 17:41:53 - *.dynamic.chello.pl

No i okaże się, że zaraz kupimy jakiegoś "dobrego" stopera, ale Magichnio postanowi, iż ten nowy grajek będzie musiał ze 3-4 tygodnie nabierać formy... Skąd my to znamy... Pozdro (L)

Doktor Burski, 10.08.2017 17:45:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Operacja Vrdoljaka, Radovicia, Czerwinskiego. Niedlugo dołącz do Grupy Operacyjnej

kholmer, 10.08.2017 17:49:55 - *.5.53.178

No tak, teraz potrzeba stopera, a Wieteskę, który jest podstawowym zawodnikiem drużyny o lepszym dorobku punktowym, pożegnano bez żalu.

Radovic dzień przed meczem dowiaduje się, że jednak potrzebny zabieg i 6 miesięcy na aucie.

W tym klubie nie ma żadnej strategii, myślenia perspektywicznego. Wszystko jest "na teraz" i zawsze jesteśmy spóźnieni.
Zespół mający dwa boiska do treningów chce się równać z europejską czołówką.
Młodzież nie jest wprowadzana do gry, bo skauci wynaleźli talent z Bułgarii (Aleksandrov), Macedonii (Trickovski), Stojana z Bośni, kosztownego Fina (zagrał 4 poprawne mecze) i Nigeryjczyka (pół miliona euro za bycie życiową łajzą) czy Estończyka z Aspergerem. A to tylko 3 ostatnie lata. Jeśli do tego dodać Maticia i Sulleya (gdzie oni są!?!) można sobie wyrobić zdanie o skautingu.

Prezes zarzekał się, że nie będzie spłacał "wspólników" z kasy Legii, a w czerwcu... spłacił z pieniędzy z LM!
Kasy na transfery nie ma, na akademię też nie, może wybłagamy dwa boiska na Czerniakowskiej od miasta...

Widocznie musimy się zadowolić takim bajzlem, bo na więcej nas nie stać.

Urban, 10.08.2017 17:52:58 - *.211

Koniecznie musi być za darmo, gruby i po kontuzji. Nasz super trener 'raczej fart' Magiera będzie go mógł wprowadzać pół sezonu do drużyny, co by zdarzył poznać nieistniejace automatyzmy i nie zepsuł tej świetnie rozumiejącej się grupy zawodników.

WojtasBB, 10.08.2017 17:53:25 - *.dynamic.mm.pl

Przecież Jodła może z powodzeniem grać na stoperze

Sebo(L), 10.08.2017 17:53:36 - *.play-internet.pl

Ruchy transferowe do konywane w Legii od początku tego roku to jest farsa. Odchodzą piłkarze,którzy byli podporą tej drużyny,przychodzą zawodnicy kompletnie nie przygotowani do gry z zaległościami treningowymi sięgającymi paru miesięcy. To jest najzwyklejsza amatorszczyzna. Kiedy wreszcie przyjdą gracze gotowi do gry na 100%,na już i teraz? Piłkarze,którzy z miejsca wchodzą do składu i grają na full swoich możliwości?! Doczekamy się jeszcze takich czasów?

CIEMNOŚĆ WIDZĘ CIEMNOŚĆ ..., 10.08.2017 17:57:34 - *.internetia.net.pl

POTRZEBNY JEST MEGA PIŁKARZ NA KAŻDĄ POZYCJĘ I TO NA JUŻ . ALE W KLUBIE CHYBA TEGO NIE WIDZĄ .

Dickson Chotowski, 10.08.2017 17:57:47 - *.range86-158.btcentralplus.com

Ivan Runje, Jaga Bialorus. 500tys juro chyba mamy ??

0055gp, 10.08.2017 17:58:14 - *.play-internet.pl

A niby kiedy perspektywiczny zawodnik ma grać, patrząc na grę naszych środkowych wcale nie musi być gorzej.
Przynajmniej będzie wiadomo czy się nadaje.
W dzisiejszych czasach 18 letni zawodnik musi zacząć grać inaczej będzie wiecznie "młodym rokującym nadzieje"
I w prawdziwym boju okarze się czy wart jest 1-to składu

Kris, 10.08.2017 17:58:19 - *.dynamic.chello.pl

Oj tam oj tam. Są 2 opcje ala YouTube Zewlak albo Miodek: 1) przyjdzie jakiś z kartą w ręku i brzuniem, do "odbudowany" 2) pośpiechu nie ma, przecie mamy dewelopera Jedze. No i Masłowski przecie był testowany w dwójce na stoperze- moze się odblokuje! Aa i jeszcze przecież mamy zgloszonych 4 bramkarzy. Od biedy Szumski na stopera.. Nie można też zapomnieć o Kapitanie super wszechstronnym znikajacym punkcie Kopczynskim, mistrzu defensywy nie widocznej gołym okiem. Opcje sa, transferów nie trzeba. Mamy super napadziorow, super lewych obroncow (Moneta) nie mówiąc już o ofensywnym pomocniku..

Balde, 10.08.2017 18:00:23 - *.centertel.pl

Szkoda chłopa, bo całkiem fajnie grał ostatnio.

Do Finansowe Wiersze
Sadiku. niezły w PP Chukwu, wracający do sił Niezgoda, mogacy rownież grać w ataku Hama i Kucharczyk to mało? Dajmy szansę tym chłopakom, których mamy. Chyba że masz wolne 30-40 tys euro miesięcznie, to dorzuć.

0055, 10.08.2017 18:02:24 - *.play-internet.pl

oczywiście ..."okaże się ".......

Legionista, 10.08.2017 18:12:33 - *.226

Miodek powie: Na środek można zawsze postawić Jędze, a na prawą obronę broż lub berto ;D Ehhh takie czasy są.... Ja już na transfery nie czekam... A jak będą to taki typ jak: Czerwiński (zamiast mieć 2 bardzo dobrych obrońców... to kupią 3 przeciętnych piłkarzy...) Jednak kto jest odpowiedzialny za tą "słabą" Polityke transferową klubu.... Sprzedać Wieteske (pewnie były tzw.bonusy za wychowanie... Brak słów... A ja mówiłem i pisałem że Wieteska to dobry obrońca tylko musi dostać szanse... Rzeznik odszedl... Pozostawili 3 obrońców i 1 młody..

Beton do redakcji, 10.08.2017 18:18:53 - *.centertel.pl

Wrzucicie Kopała Ekstraklapa by nam poprawić humory czy nie za bardzo jest do opisania blamaż w Twierdzy Niecieczy? ;)

(L)odz, 10.08.2017 18:33:02 - *.toya.net.pl

Dopóki nie zmieni się całkowicie podejscie do polityki transferowej w LEGII,zapomnijmy o normalnych transferach wszystkim rządzi przypadek,tu nie ma planu ,nie ma wizji,w maju czy w nawet w marcu że kupujemy prawego pomocnika,lewgo obroncę i dwóch napastników.Gdyby KIBICE z NS lub ŻYLETY tak działali,to byłby doping i oprawy na poziomie Bruk-Bet.Tu nie ma planu na dziś na jutro i pojutrze,tu nie ma zawodnika A-B lub C na dana pozycje .Dramat tej druzyny juz nie ma.

trener, 10.08.2017 18:34:28 - *.centertel.pl

Ja się pewnie nie znam na piłce ale skład to bym zaczynał właśnie od Pazdana i Kopczynskiego.

Wo(L)a, 10.08.2017 18:41:44 - *.play-internet.pl

Za Fojuta też trzeba będzie 500 tysięcy jurków wyłożyć, a gdy będziemy mieli znowuż nadmiar stoperów, to oddamy ich do Sosnowca.To takie banalne.

Danie(L), 10.08.2017 18:56:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

nie pisałbym gdybyście ciągle nie pisali o tym Wietesce... Jak się odnajdzie to się go odkupi, ale na dziś to on jest bardzo przeciętny - absolutnie nie jest do grania w pierwszym składzie, nie zagrał w Legii pół meczu nawet na przyzwoitym poziomie.
Ogarnijcie się i przestańcie narzekać, kogo wy tu wymyślacie? Wieteska, Fojut, Rzeźniczak nagle itp. Żaden z nich nic nam nie da i żadnego nie wypromujemy - to już ten mlody Żyro lepiej wygląda choć też jest za słaby fizycznie. Trzeba kogoś kupić i tyle, ale kogoś ogranego kto się tu odnajdzie od razu a nie od marca...
Jak ktoś z was był tak mądry, że wiedział o kontuzji Czerwo to trzeba było wcześniej krzyczeć - kochani, troszkę spokoju, lodu i zimnej wody.

:o) , 10.08.2017 19:11:28 - *.dynamic.chello.pl

No, sami spece się wypowiadają: trenerzy, lekarze, skauci i menago. Dziwne, że nie są w ekipie jakiegoś wielkiego klubu...

JJJ, 10.08.2017 19:17:54 - *.dynamic.chello.pl

wezmą Jacha

@rek do Legionista, 10.08.2017 19:24:01 - *.dynamic.chello.pl

Przecież to Pierwszy Trener (czytaj: Magic) decyduje, kto jest mu potrzebny do zespołu, a kto nie potrzebny, więc można go sprzedać lub wypożyczyć...!!!

Teraz także bronisz Magica..? To znowu nie wina Magica, tylko Braci Żewłaków..? To Żewłak Blues Brothers wchodzą bezkarnie do szatni czy na treningi zespołu i zabierają BEZ ZGODY TRENERA zawodników..? No nie rozśmieszaj mnie kolego, bo ze śmiechu popękają mi zajady... Pozdro (L)

d2b90, 10.08.2017 19:32:30 - *.centertel.pl

IBRAHIMOVIC JEST BEZ KLUBU !!

jdjjsjs, 10.08.2017 20:25:50 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Ja mogę zagrać na każdej pozycji i uwierzcie że dam z siebie w ch...j za ten klub a tym bardziej za taką kasę jaką dostają nasze grajki

Dariusz M dojdjjsjs, 10.08.2017 20:45:52 - *.centertel.pl

Umowa gotowa tylko zróbmy tak by wyglądało że jesteś wychowankiem-za rok pójdziesz na zachód za 0.5mln jurków. Ok?

Ehhh, 10.08.2017 20:49:17 - *.internetia.net.pl

Kupcie bramkarzy, najlepiej 4. Nowa wizja = defensywa pełna gębą.

LW, 10.08.2017 21:10:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda ze nie ma Wieteski a w Gorniku gra ! LEGIA !!!

obserwator, 10.08.2017 21:28:20 - *.dynamic.chello.pl

Naprawdę to są jakieś jaja. Czerwińskiego naprawdę cholernie szkoda, ale niech więcej zrobią wypozyczeñ. Nie ma kto grać, to jest jakiś koszmar. Teraz już nie ma na co czekać. Panie prezesie Mioduski, albo siegniesz Pan do kieszeni , albo zabierz te zabawki i daj sobie spokój. Gorzej już nie będzie.

LW, 10.08.2017 21:51:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda,ma pecha ! LEGIA !!!

Kipkorir, 10.08.2017 22:39:11 - *.dynamic.chello.pl

Stoper z renomą, a nie jakiś Wieteska czy tym bardziej Żyro!

do Legionista, 10.08.2017 22:40:13 - *.dynamic.chello.pl

Ręce opadają,kiedy się czyta takich krytykantów,jak @rek czy jego kolesie Sebol,Krzeszczu itd. !
Bo to Magiera kontuzjował Czerwińskiego,to Magiera sprzedał Rzeżniczaka,którego krytykowaliście kilka lat i chłopak miał dosyć gry w naszym klubie.To Magiera jest winien ,że słaby -jeszcze lub na razie - Wieteska poszedł się ogrywać do innego klubu,to Magiera jest winien kontuzjom Rada,Jodłowca, to Magiera sprzedał Vadisa,Prijo,Nicolica - którzy nie chcieli grać w Legii za żadne pieniądze itd
Tacy "eksperci" to powinni siedzieć cicho i cieszyć się,że ktoś za nich myśli o Legii !!! Bo oni,ci wieczni krytykanci ale bez grosza mogą najwyżej sobie głupoty popisać!!!

Luk, 10.08.2017 23:58:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Przecież to nie trener decyduje kto odejdzie tylko pieniądze tak to w tym momencie w Legii wygląda.Taką strategię przyjął DM. JM nie ma nic do powiedzenia gdyby miał to rasowa 10 już dawno by była.

Arek, 11.08.2017 00:25:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@beton, pewnie już nie będzie, bo Jelenia w redakcji nie ma. A przynajmniej od jakiegoś czasu nie pisze. Za to jest na oficjalnej i tam komentuje mecze, bo zrobili komentarz radiowy. W sumie całkiem, całkiem mu tam idzie. Gada jak pisał, więc uśmiechnąć się można. I z tego powodu o kopała pewnie trzeba zapomnieć.

Rafał PrgPłn., 11.08.2017 02:58:27 - *.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szczerze, szkoda mi chłopaka. Zaczął grać w podstawowym składzie i grał dobrze, a tu taka kontuzja... Trzymaj się Kuba i wracaj szybko na boisko. Powodzenia!

Zielony, 11.08.2017 12:26:40 - *.play-internet.pl

Lipski do wzięcia przed Lechią

Wolfik, 11.08.2017 19:06:55 - *.dynamic.mm.pl

Gdzieś od czerwca poruszany był temat młodego Denisa Vavro z MSK Żilina. Temat ucichł. A jak się okazuje, przydałby się nam.

antek, 15.08.2017 13:28:04 - *.static.chello.pl

on był i tak słaby

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.