Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Artur Jędrzejczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
Artur Jędrzejczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 29 grudnia 2017 r. godz. 20:46

Sivasspor chce Jędrzejczyka

Woytek, źródło: przegladsportowy.pl / Przegląd Sportowy

Do Legii Warszawa wpłynęła oferta za Artura Jędrzejczyka - poinformował Przegląd Sportowy. Władze stołecznego klubu nie ukrywają, że chcą się pozbyć najlepiej opłacanego zawodnika w drużynie. Kontrakt "Jędzy" obowiązuje jeszcze 2,5 roku. Oferta Turków nie jest wysoka dla Legii, ale dobra dla reprezentacyjnego obrońcy, bowiem zarabiałby więcej niż w Warszawie.

Na razie nie wiadomo co na to sam zawodnik.



Komentarze: (49)

ooon, 29.12.2017 20:51:28 - *.147.threembb.co.uk

Za to ja wiem, niech odejdzie!

grzesiek, 29.12.2017 20:55:20 - *.centertel.pl

Ja tez wiem. Niech odchodzi !

Juri, 29.12.2017 20:57:08 - *.centertel.pl

Sprzedać jak chcę. Młodych wprowadzać.

Adi, 29.12.2017 21:02:52 - *.6-2.cable.virginm.net

Jedza na srodek obrony za pazdana i po problemie z zastepstwem.jak chcecie sie pozbyc reprezentanta kraju ktory pojedzie na mś to znaczy ze niemacie pojecia o pilce gimbusy.przyjdzie drugi kopczynski lub hildeberto na jego miejsce to wtedy bedziecie plakac kogo prezes kupuje.dogodzisz

Kermit, 29.12.2017 21:05:33 - *.play-internet.pl

Podwiózł go na lotnisko. Za darmo.

Japa, 29.12.2017 21:11:48 - *.74.ipv4.supernova.orange.pl

Ja tez wiem opylić nie zastanawiać sie !!!

majusL@legionista.com, 29.12.2017 21:27:12 - *.77.in-addr.arpa.czajen.pl

Niech idzie. Z bogiem. Spakować gwiazdora??

WWO, 29.12.2017 21:28:05 - *.play-internet.pl

No i pięknie, niech odejdzie jak najszybciej .

Mr T, 29.12.2017 21:38:45 - *.dynamic.mm.pl

Jędrzejczyk zarabia jak trzech dobrej klasy zawodników. Ja bym go sprzedał. Tak okazja może się już nie powtórzyć.

do kermit, 29.12.2017 21:44:32 - *.play-internet.pl

Kto go podwiózł? I co to ma do rzeczy?

Kyo, 29.12.2017 21:48:21 - *.dynamic.chello.pl

@Adi

Jędza nie potrafi się ustawiać na boisku nawet na boku obrony a ile jest wart na środku pokazał już wielokrotnie. Ile razy nie zagrał na środku bo kogoś zastępował z musu to przez niego Legia traciła bramki. Błędy jakie popełniał Rzeźniczak to pikuś w porównaniu z tym co odwala na środku obrony Jędza.

ja, 29.12.2017 22:09:31 - *.dynamic.chello.pl

Jędza nie po to wrócił do Polski z niższą pensją niż w Rosji, żeby teraz odejść gdzieś do Turcji.

Wróci do formy i będzie wymiatał tak samo jak wiosną u Czerczesowa.

Chcecie sprzedawać reprezentanta Polski? I co? Kopczyński zagra na prawej czy będziemy się bujać z Broziem jak z Wawrzyniakiem?

WAWA, 29.12.2017 22:13:43 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Spakować, wysłać najbliższym dyliżansem, a do kufra wcisnąć w gratisie Kopczyñskiego i Fatalczyka!

do Adi, 29.12.2017 22:16:16 - *.dynamic.chello.pl

Może my nie mamy pojęcia o piłce, ale pamiętaj, że koniec końców to Jędza wybierze gdzie będzie grać... Efekt może być taki, że wg Ciebie, on też nie zna się na piłce...

Do do kermit, 29.12.2017 22:37:47 - *.play-internet.pl

Ja go podwiozę tylko mi telefon poprawił poprzedni tekst po swojemu :)

LuKa_P, 29.12.2017 23:04:31 - *.as13285.net

Niech jedzie i odciazy budzet.... i moze wziasc ze soba Kope i ....

Wojtas, 29.12.2017 23:06:38 - *.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mam do niego sentyment.... jego wybór

Legionista, 29.12.2017 23:09:38 - *.226

Szanuję Jędrzejczyka za te lata, ale chyba pora się znowu pożegnać.

redi, 29.12.2017 23:31:05 - *.centertel.pl

Jeszcze bedziecie za nim plakac. Zostan u nas, pokaz placzkom ze potrafisz grac na wysokim poziomie

T_Panzer, 30.12.2017 00:00:31 - *.nat.nova.is

Jedza na srodku obrony gra dramatycznie slabo

Piootr, 30.12.2017 00:29:00 - *.dynamic.chello.pl

Szczęśliwej drogi już czas, mapę życia w sercu masz ...

Arek, 30.12.2017 00:29:59 - *.free.aero2.net.pl

A ja mam nadzieję, że mimo wszystko zostanie i wróci do formy. Pozbędą to niech się Chukwu, a nie reprezentanta Polski.

KowaL, 30.12.2017 03:05:22 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Won z Legii ogórki!

Do Arek, 30.12.2017 05:58:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Z tym reprezentantem to nie takie pewne czy Nawałka go zabierze na MŚ. Już stracił miejsce na lewej stronie na rzecz Rybusa a jest jeszcze Jach :) Za kim mam tęsknić na razie w Legii nic nie pokazał za swoją pensję.

Kajtus Czarodziej, 30.12.2017 06:47:58 - *.range109-156.btcentralplus.com

Jesli to prawda ze go chca to juz go nie ma! I tyle w temacie.. ;o)

CIK, 30.12.2017 07:12:51 - *.dynamic.chello.pl

Wszyscy przezywali pensje Jedrzejczyka a tu Sivaspor daje jeszcze wiecej.

Tom, 30.12.2017 07:37:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

PRZECIEŻ on się może zimą ogarnąć ( i paru innych chłopaków z drużyny ). Jest zasłużony i należy mu się szansa na wiosenną rehabilitację . Niech pokaże co potrafi , jak cała drużyna zresztą .

Mario do Mr T, 30.12.2017 07:44:29 - *.130

Zarabia, jak trzech dobrej klasy zawodników ? Chory Jesteś ! Zobacz, przeciętniak z ligi tureckiej może mu więcej płacić niż nasz niby najbogatszy klub ! Angielskie kluby płacą większe tygodniówki niż pensje roczne naszych zawodników, więc o czym Ty bredzisz.
Chcesz płacić mało to grasz, jak ci co płacą mało. Później płacz, że Legia gra słabo. Jak się płaci grosze, to grają ogórki.

lendzian, 30.12.2017 08:04:59 - *.play-internet.pl

Sorry Jędza,liczyłem na więcej.Dzieki za wszystko,ale Ty już masz raczej w głowie jak zarobić na emeryturę,ale na Boga nie kosztem LEGII !!! Graj tam w tej Turcji i życzę zdrowia.

Tv, 30.12.2017 09:09:06 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Jedza na Madagaskar

word!up, 30.12.2017 09:15:04 - *.adsl.inetia.pl

Obrońcą złym nie jest natomiast przesuwanie go do przodu jako skrzydłowego bo taką trener ma wizje jest kryminałem. Tak samo gra Hlousek bo tak każe mu trener. Dlatego gra Legii to tortura dla oczu. Potrzebni są skrzydłowi lewy i prawy żeby obrońcy wykonywali swoją robotę. Forza Legia !!!

e(L)vis10, 30.12.2017 09:52:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Osobiście go lubię, fajny gość, prawdziwy (L)egionista, tylko że chyba wszyscy oczekiwali po nim więcej jakości. Jestem za tym aby dobry piłkarz zarabiał dobrze, ale Jędza ma pobory jak PAN piłkarz a PAN piłkarz ostatnio w (L)egii był jeden Vadis Odjidja-Ofoe. Byłbym za sprzedażą tylko uwierzcie mi to w ogóle nie zmieni sytuacji finansowej klubu a na pewno wpłynie na jakość drużyny, co by nie powiedzieć jest szansa że się ogarnie i może się wyróżniać na tle naszej dupoklasy, oszczędności trzeba szukać, wszyscy wiemy o kogo chodzi nie będę się pastwił, ale chyba w tym gronie nie umieściłbym Artura.

do WAWA, 30.12.2017 10:32:37 - *.elartnet.pl

ciebie też tam trzeba wcisnąć

bubu, 30.12.2017 10:40:03 - *.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do eLvisa Popieram .Nic dodac nic ująć.

Trucy, 30.12.2017 10:45:55 - *.centertel.pl

To że Turcy mówią że dadzą to nie znaczy że dadzą. Ilu Polaków na dużą kasę i Ahmeda się polaszczylo ? A po 2-3 miesiącach Ahmed przestał płacić na czas by po 5-6 w ogóle nie płacił. I potel Polak wracał z rozwiazanym kontraktem z winy klubu bo klub nie płacił dolarow z kontraktu...
Ale fakt niech dadzą 700tyś euro za niego + te 800tyś euro co w Legii zarabia to już daje ładna kwotę 1 mln na kupno nowego gracza i na początek 300-400tyś euro kontraktu za kreatywnego zawodnika.

Mr T do Mario, 30.12.2017 10:58:54 - *.dynamic.mm.pl

Przejrzyj chłopie na oczy. Tak, kluby z polskiej ligi nie są bogate, a Legia nie jest bogatsza od średniego tureckiego klubu. Trzech dobrych zawodników, którzy zarabiają łącznie tyle co Jędrzejczyk to np. Pazdan, Hlousek i Mączyński. Albo jak wolisz: Niezgoda, Dąbrowski, Broź, Malarz, Hlousek i Kucharczyk razem wzięci.

pawel, 30.12.2017 12:36:06 - *.warszawa.vectranet.pl

tak sprzedajmy wszystkich lepszych piłkarzy a grajmy mitycznymi superutalentowanymi juniorami.
prawda jest taka ze miodek nie ma kasy, wydrenowal klub z kasy na splate wspolników , myslal ze bedzie kasa z pucharow a tu taki gong. tem facet nie nadaje sie do prowadzenia klubu. przy nim popadniemy znowu w przecietnosc . nigdy nie bedziemy polskim bayernem. zaraz tez nie bedzie sie zgadzala kasa z biletow i pamiatek i znowu kolejne ciecia, potem w zwiazku z obnizeniem klasy sportowej sponsorzy beda coraz mniej hojni, trybuna z lozami zacznie swiecic pustkami. no ale wszystkiemu bedzie winny lesny i jego ekipa.
prawda jest taka ze po awansie do lm miodek liczyl na podzial lupow a lesny i pedzel chcieli dalej isc w gore i z tad ta klotnia.

tekken (L), 30.12.2017 12:37:38 - *.dynamic.chello.pl

Jędza może grać na każdej pozycji w obronie, to i dużo zarabia. Ja bym się nie pozbywał, bo nie znajdziemy takiego zawodnika.Poza tym zawodnik zasłużony dla Legii i kapitan.

Wolfik, 30.12.2017 13:07:57 - *.dynamic.mm.pl

Ktoś kiedyś wypowiedział takie oto słowa: "Broź nie jest gorszy od Jędrzejczyka".

Niech każdy sobie odpowie, czy się z nimi zgadza. Ja tam osobiście wolę, gdy na prawej gra Jędza....

Mario do Mr T., 30.12.2017 13:31:58 - *.130

Pazdan, Hlousek i Mąka razem zarabiają tyle co Jędza ? Żartujesz sobie, to by wychodziło po ok. 270 tysięcy euro na głowę. Oj chyba więcej wychodzi. No faktycznie, tych co wymieniłeś, to gwarancja sukcesów, zwłaszcza w LM. To w sumie po co płacić tym co zarabiają po 100 - 200 tysięcy euro, skoro można dobrych juniorów, tanio wyjdzie.
Jesteś przykładem typowego myślenia Polaczka. Żal bo dużo zarabia. W poważnych klubach ( nie mówią o angielskich czy innych gigantach ) płaci się od miliona euro w górę i to jeszcze nie jest gwarancja sukcesu. U nas by chcieli płacić po 5 tysięcy złotych i dobre wyniki.
Tego się pozbyć bo dużo zarabia, tego wywalić bo za drogi w utrzymaniu. Legia, to jest marka, jak klub chce być topowy, to musi dużo płacić. Problem jest, jak się gołodupcy biorą za klub i sami na nim zarabiają, a klub wychodzi z długami.

ADI, 30.12.2017 14:41:19 - *.6-2.cable.virginm.net

co was tak obchodza pieniadze?klub Legia Warszawa nie jest dzialanoscia rzadowa na ktora skladaja sie nasze podatki.ewentualnie kasa z biletow i gadzetow ale te akurat w calosci ida na splacenia kar (race,zadymy,flagi,itp) i na obsluge meczow,zwyklych pracownikow,murawa itp.mnie osobiscie "wali" ile kto zarabia, za ile przychodzi czy odchodzi bo to nie moj interes grunt tylko zeby nie przeplacac takich kopczynskich bardziej niz VOO i bedzie git.pamietajcie:NAJWAZNIEJSZE SA WYNIKI !!!

Do Mario do Mr T., , 30.12.2017 14:54:11 - *.centertel.pl

Poważne kluby to maja pieniądze z praw telewizyjnych.

mietek, 30.12.2017 16:21:33 - *.internetia.net.pl

@Mario do Mr T.: A to nowość, według tego co mówisz, to dobra gra zależy tylko od tego, ile piłkarze mają płacone. Ciekawa teoria, nie ma co.

Legionista, 30.12.2017 17:23:49 - *.226

@Wolfik, Lepszy jest Jędza od Broża, ale ja to bym wolał żeby powrócił Bereszyński ;)

mhm , 30.12.2017 18:54:24 - *.dynamic.chello.pl

noooo ta sprzedać jedze zostawić brozia jedrzejczyk w formie daje dużo nie tylko na boisku

Felek, 30.12.2017 19:23:40 - *.play-internet.pl

Jedza odejdź już...

Wolfik, 30.12.2017 22:22:11 - *.dynamic.mm.pl

@Legionista: Oczywiście zgadzam się z Tobą. Jednakże musimy żyć w świecie realnym. Szanse powrotu Beresia do Legii są mniej więcej takie jak medal na mundialu :)

Realista, 30.12.2017 23:19:09 - *.58.ipv4.supernova.orange.pl

I dlatego nasza spać ona liga nigdy się nie rozwinie i nigdy nie dogonimy choćby ligi tureckiej jak nie zaczniemy więcej placic(patrz POLSKIE KLUBY). Zobaczcie jakie długi maja najbogatsze kluby w Anglii. Pozaciagali wysokie kredyty i zaczeli budować kluby. Beniaminek wchodzący do Premier ligi stać go na transfer rzędu 20mln euro i więcej. Tylko szkoda że mamy tak małe bonusy z nagród na koniec sezonu. Kwota dla Mistrza Polski to jest poprostu ŻENADA.

Legionista, 31.12.2017 01:14:21 - *.226

@Wolfik, Niestety masz racje :( Za niedługo może trafić do Napoli i jedynie wspomnienia pozostaną. Wracając do Legii - Jędze szanuję za to, że ma w sercu Legie, ale jak chcemy wskoczyć na wyższy poziom to należy się pożegnać i trzeba znaleźć takiego: Bereszyńskiego który jest dobry w obronie oraz w ataku (Jędza oraz Broż tego nie oferują i mają już pewny wiek.), a także należy sprawdzić Hlouska :) Jedno jest pewne, że jak te transfery nie będą na poziomie (L)egii czyli wysokim to możemy popłynąć w wodzie, a jak będą dobre to problemem będzie zgranie i według mnie początek będzie słabszy od końca, ale nie ważne jak zaczniemy! Ważne jak zakończymy! MP oraz PP muszą być w Warszawie!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.