Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
William Remy - fot. Wiki
William Remy - fot. Wiki
Piątek, 5 stycznia 2018 r. godz. 14:23

Remy przejdzie testy medyczne w Legii

Wiśnia, źródło: Twitter

W sobotę do Warszawy przyleci William Remy, który podpisze z Legią trzyletni kontrakt - poinformował francuski dziennikarz Mohamed Toubache-Ter. Zawodnik jest środkowym obrońcą, który ostatnio bronił barw HSC Montpellier. W tym sezonie grał w rezerwach, ponieważ odmówił przedłużenia umowy z obecnym pracodawcą. W poprzednich rozgrywkach rozegrał 15 meczów w Ligue 1.

Wcześniej Remy grał w Dijon, Lens oraz US Creteil. Łącznie na francuskich boiskach rozegrał 126 meczów, w których zdobył 6 bramek, dostał 13 żółtych kartek i 3 czerwone.






Komentarze: (59)

robochłop, 05.01.2018 14:26:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeśli się potwierdzi , to oby była to nasza kolejna Czarna Skała...jak Choto czy Quatarra...

Leron, 05.01.2018 14:27:39 - *.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No i gitara. Szczerze powiedziawszy to na papierze wygląda to na najlepsze okienko od dawna.

kibic, 05.01.2018 14:31:03 - *.studiowik.net.pl

Szrot czy kocur? Proszę o opinię internetowych fahofcóf...

Kuba, 05.01.2018 14:31:23 - *.135

Kosmos :D Co tu się dzieje !!! Przyda się ograny zawodnik z Ligue 1 i z Ligue 2 :)

Kondi1916, 05.01.2018 14:32:17 - *.10-1.cable.virginm.net

Ale Legia ciśnie w tym okienku transferowym :D

kaktus, 05.01.2018 14:37:33 - *.static.ip.netia.com.pl

"francuski dziennikarz Mohamed Toubache-Ter"
typowo francuskie nazwisko.... :)

Buncol, 05.01.2018 14:38:34 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

@ kibic
Ani szrot ani kocur
Raczej średniej miary ogór

Leron, 05.01.2018 14:39:01 - *.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A jak kogoś to zainteresuje to facet był obiektem zainteresowania klubów z championship. Podobno po zakończeniu kontraktu chciało go brać Leeds ;) Także nie powinno być źle.

@rek, 05.01.2018 14:44:52 - *.dynamic.chello.pl

No to zaśpiewajmy wszyscy razem: "jeszcze jeden, jeszcze jeden"...:))) Pozdro (L)

tommm, 05.01.2018 14:45:56 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

drugi Dossa Junior czy Outtara?

Przecinek07, 05.01.2018 14:47:35 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

w koncu Tibo bedzie mial z kim po Franacusku pogadac

Kobo(L)t, 05.01.2018 14:52:36 - *.edelkey.net

Nie uprzedzając się do zawodnika to ten wygląda na najsłabsze ogniwo z zaciągu. Tylko jeden sezon na pierwszym froncie, do tego czarnoskóry, a jak wiemy nieaklimatyzują się u nas za dobrze w ostatnich latach ( pomijam Vadisa), no i stracony rok. Nie wiem kto w kłótni na linii piłkarz-klub ma rację. Na plus wiek. Nie wiem jak gra, ale ci co go sciagaja mam nadzieje, że wiedzą. Wkońcu Ouattara też nie rokował.

Arek, 05.01.2018 15:01:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzieje się, dzieje w tym okienku.

Krzeszczu, 05.01.2018 15:05:26 - *.cust.bredband2.com

Antolic, Vesovic i teraz Remy. To moga byc naprawde calkiem niezle wzmocnienia!

A najlepsze jest to ze, jak juz wczesniej pisalem, w przeciwienstwie do pseudo-transferow za czasow BoB i youtuba, te sa robione na rozkaz Trenejro i PRZED zgrupowaniami. Co daje czas na aklimatyzacje, wkomponowanie sie w zespol i czas na zgranie.
Nareszcie widac troche profesjonalki. Oby tak dalej.

yyy, 05.01.2018 15:10:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl

w końcu po tylu latach następca mamadou balde! :D

@rek do Przecinek07, 05.01.2018 15:11:33 - *.dynamic.chello.pl

Nie tylko z Remy będzie mógł pogadać nasz T.Moulin po francusku... Z tego co dzisiaj słyszałem, ma także przyjechać do nas Mehdi Carcela (Maroko/Belgia - uniwersalny napastnik - wg. TM wartość 2,5 mln euro) Tak więc robi się mocna paka na sezon wiosenny... Brawo RJ... Brawo IK... Brawo DM... Pozdro (L)

warszawiak66, 05.01.2018 15:15:49 - *.dynamic.chello.pl

Może być i REMY!!

Cch, 05.01.2018 15:18:22 - *.dynamic.mm.pl

Willian Remy jest wspaniały, tylko szkoda, że nie ... ;)

NIE dla szrotu, 05.01.2018 15:28:39 - *.dynamic.chello.pl

Kolejny złom, który w 2017 praktycznie nie grał bo trudno nazwać zagranie 10 spotkań w 2 drużynie.

H, 05.01.2018 15:31:10 - *.dynamic.chello.pl

Dobry transfer

Czaro, 05.01.2018 15:33:27 - *.dynamic.chello.pl

Dopiero co chcieliście przy L3 Diawa z Korony a tu gość który ma 26 lat i 130 meczów w ligue1 i ligue2

axlrose, 05.01.2018 15:35:59 - *.opera-mini.net

Panowie kochani!
Przecież zapowiedziano,że będą też sprzedaże.A za kogo weźmie się dobrą Kasę?
Pazdan.Moulin,Mączyński.
Kręgosłup.

RafaL, 05.01.2018 15:36:08 - *.internetdsl.tpnet.pl

Jak SADIKU hahahahahaha
Nie wierze w ten sztuczny zaciąg corawcko - bałkańsko jakiś tam.....

grzesiek, 05.01.2018 15:36:44 - *.centertel.pl

Ufam Jozakowi. Wywalic caly obecny sklad. Zostawic jedynie niezgode radovicia majeckiego. Reszte pogonic

KO, 05.01.2018 15:49:36 - *.82

Fajnie że zaciąg jest na początku okresu przygotowawczego. Będzie czas żeby jakoś te klocki poskładać.

Co do jakości, to mam nadzieję że specjaliści są na Ł3, bo my to se pogadać możemy co najwyżej, a na podstawie FiFy wyrokować nie będę.

Obawiam się tylko jednego. Przy takim zaciągu i przy zawodnikach którzy obciążają kasę może się okazać że jesteśmy skazani na awans do LM w 2018. Bo jeśli nie... to czeka nas wieeele chudych lat.

Ale mam wiarę...

bubba, 05.01.2018 15:54:32 - *.net.hawetelekom.pl

@Przecinek to samo pomyślałem, że Moulin teraz odżyje bo będzie miał brata Francuza, i Sanogo może się przy nich ogarnie ;-)

imchotep, 05.01.2018 16:09:22 - *.fttx.telefonserwis.pl

@Krzeszczu
Masz rację że profesjonalizm widać. Próbuję sobie przypomnieć kiedy to ostatnio Legia na zimowe zgrupowanie wyjeżdżała z przeprowadzonymi transferami i......jakoś sobie nie mogę przypomnieć. Zawsze ktoś dochodził, dojeżdżał i musiał do formy dochodzić poprzez mecze. Tym razem widać że będzie tak jak powinno być. Jednak wstrzymałbym się nad zachwytami do kilku rozegranych meczów.

Tak sobie myślę, 05.01.2018 16:12:57 - *.219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W mojej opinii to już zaciąg na LE. Ligę powinniśmy wygrać nawet z tymi gamoniami którzy byli. Po reformie LM to już tylko marzenie. Jakiś kreatywny zawodnik by się przydał.

Mat, 05.01.2018 16:13:22 - *.centertel.pl

Ciągle to biadolenie... Panowie nie porównujcie Ligue 1 do ekstraklapy. To że w zeszłym sezonie co 2 mecz grał w 1 składzie świadczy że ogórem nie jest. A czy się zaaklimatyzuje czy nie to już zupełnie inna bajka. Na Odidje też pluliście po pierwszych meczach na Ł3. Już zapomnieliście jaki to był zły i gruby?

Bućko, 05.01.2018 16:19:49 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Pamiętam był jeden Remy w FIFA07 to wyciągał nawet 90+ oceny ogólnej :D

@rek, 05.01.2018 16:31:19 - *.dynamic.chello.pl

I tak na dodatkowy smaczek news dosłownie sprzed godziny:

"...Obrońca Crveny Zvezdy Belgrad, Damien Le Tallec znalazł się na celowniku Legii Warszawa - donoszą serbskie media. 27-latek w przeszłości występował m.in. w Borussii Dortmund. 27-latek w tym sezonie rozegrał 27 meczów we wszystkich rozgrywkach i strzelił jednego gola. Może występować na stoperze oraz w środku pola. Legia chce wykorzystać fakt, że umowa Damiena Le Talleca wygasa w czerwcu. Już teraz może go zakontraktować od 1 lipca, a jeśli dogada się, przy odpowiedniej zapłacie, może już zyskać zawodnika..."

Pozdro (L)

Mefju, 05.01.2018 16:32:37 - *.84.ipv4.supernova.orange.pl

@rek - skąd źródło? Na transfermarkt coś widać, ale tak to nic poza tym.
Jeśli by przyszedł to byłbym mega zadowolony, ale właśnie pytanie czy przyjdzie...

Legionista, 05.01.2018 16:55:36 - *.226

Plusy: Z wyglądu jest takim Dossą Juniorem ;)
Minusy: W tym sezonie nie grał więc musi się odbudować...
Jeżeli Pazdan odejdzie, a pewnie odejdzie to ten zawodnik go nie zastąpi... Trudno mi ocenić ponieważ nie oglądałem jego gre więc daje mu czas!

eLwira, 05.01.2018 16:59:11 - *.centertel.pl

Mam wrażenie że wielu co już zawczasu krytykuje, wyśmiewa to są kompleksiorze z okolicznych polsko-wolskich wiosek, zwiera im bo wiedzą że Legia będzie na wiosnę rozbijać wsiowe klubik z jakiehoś posen, breslau czy innego krakowa w drobny pył....

Dedi L, 05.01.2018 17:08:46 - *.opera-mini.net

Pięknie się Legia wzmacnia, inne klubu mogą
pozazdrościć nam transferów, Lechy nie będą
mieć takich zawodników w składzie.

Nie mogę się doczekać początku rundy.

Legia powalczy o Ligę mistrzów, chociaż po tej
renowacji kwalifikacji będzie ciężko, zadowole się
nawet ligą Europy. !

VIVA CWKS.

yu89, 05.01.2018 17:10:03 - *.centertel.pl

Aha już piszą szrot, ogór a ja wam powiem lepszy ogor niż pyr :)

Andrzej do Mefju, 05.01.2018 17:34:14 - *.132

http://fudbal.hotsport.rs/2018/01/03/hotsport-saznaje-zvezdin-stub-odbrane-dobio-ponudu-iz-poljske/

Mefju, 05.01.2018 18:10:41 - *.84.ipv4.supernova.orange.pl

@Andrzej
Dzięki, czytałem trochę też na Polskich stronach, ale szanse podobno są niewielkie :/
Mimo wszystko jakby ten transfer się udał to byłbym mega zadowolony.

(L)egia, 05.01.2018 19:11:14 - *.play-internet.pl

Rodowity Francuz, ten dziennikarz tez.

J, 05.01.2018 19:22:22 - *.dzialdowo.vectranet.pl

Jak kupią będzie super!!!!!!!!!

treneiro, 05.01.2018 19:30:47 - *.234

na onet pisza ze jeszcze jakas akcja z kabananga

(L)eo, 05.01.2018 20:22:51 - *.wmc-si.pl

Jakby z tym Kabananga to była prawda to byłbym bardziej zadowolony niż z naszych dwóch dotychczasowych "mega" wzmocnień:) Kabananga to kocur,o którym marzyłem żeby grał w Legii od pamiętnego dwumeczu z Kazachami.

2017 (L), 05.01.2018 20:32:55 - *.kampinostelco.pl

https ://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstra klasa/legia-warszawa-ju nior-kabananga-moze-trafic-do-klubu -or-transfery/sj8qwzy

Może to jest dopiero ta niespodzianka o której pisał DM

Dedi, 05.01.2018 20:41:19 - *.opera-mini.net

Treneiro

Bez szans na Kabanange, Kazachy chcą za niego
10 mln.

do kaktus, 05.01.2018 20:51:51 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Jak się urodził i wychował we Francji to jest Francuzem.

mietek, 05.01.2018 21:26:35 - *.internetia.net.pl

@ @rek: Się rozkręcili chłopcy :)

@Legionista: Dossą, mówisz? ;)

@rek do mietek, 05.01.2018 21:35:00 - *.dynamic.chello.pl

Ano rozkręcili się ci nasi 3 Królowie K + M + J z darami... A ćwierkają też wróbelki, iż bramkarz Stefanos Kapino z Olympiakos SFP - TM 2,50 mln ma ponoć wkrótce przejść do Legii Warszawa... Pozdro (L)

Do do kaktus, 05.01.2018 21:43:55 - *.dynamic.mm.pl

Rozumiem.ze.jakby Twoja rodzicielka urodzila Cie na safari w Kenii, wychowalbys sie tam to bylbys malutkim bialutkim kenijczykiem? A co jesli urodzi sie gdzie indziej, a wychowa gdzie indziej? Obywatelstwo to nie Narodowość.

krys008, 05.01.2018 22:03:26 - *.serv-net.pl

Się dzieje i niech się dzieje !

cass, 05.01.2018 22:31:50 - *.dynamic.chello.pl

pisza o im tak:

William Remy's Style of Play

Likes to dribble
Likes to play long balls
Likes to shoot from distance
Plays the ball off the ground often

Krzeszczu, 05.01.2018 23:13:42 - *.cust.bredband2.com

@ cass: to wszystko chyba wziete z Football Managera.

Cult,LegiaLegia,LegiaNews,SportWarsaw, 05.01.2018 23:22:36 - *.108

⚽️Bravo!✨

do do do kaktus, 06.01.2018 10:47:07 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Tak, byłbym małym białym Kenijczykiem. Tak samo jak on jest muzułmańskim, pewnie czarnym, Francuzem bo zapewne tam się urodził i mieszka całe życie, tak wiec jego charakter ukształtowała Francją a nie Kenia czy Maroko. Uczyć Cię więcej?

Miczel, 06.01.2018 12:32:49 - *.dynamic.chello.pl

Do Remy1000 chodziło się za młodu :-P

kibic, 06.01.2018 12:59:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Trudno znaleźć dokładne opinie o tym zawodniku ale wydaje się że może do być bardzo dobry transfer za Pazdana który chyba bardzo chce odejścia z Legii i nie czarujmy się aby zarobić lepsze pieniądze. Chyba musi być bardzo zdesperowany skoro Legii nie jest stać na jego zatrzymanie a jak widać z ruchów Prezesa coś naprawdę dobrego zaczyna się dziać w naszej legii .

Do do kaktus, 06.01.2018 16:02:42 - *.dynamic.mm.pl

Nie musisz. Pierwszym zdaniem wyjasniles wszystko.

Kkk, 06.01.2018 16:58:43 - *.play-internet.pl

A gdzie jest jakaś nasza młodzież , wychowankowie???

Do do kaktus, 07.01.2018 02:41:15 - *.182.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Hahahaha... pamiętaj że obywatelstwo to nie narodowość! Murzyn nigdy nie będzie ani Francuzem ani tym bardziej Polakiem. Wiem, ze teraz taka moda by przypodobać się różnym lewaków i pokazać ze my nie rasisci itp. Ale prawda jest taka jak w pierwszym zdaniu napisałem. Nic tego nie zmieni. Przykro mi.

Kipkorir, 07.01.2018 18:48:09 - *.static.chello.pl

W końcu ktoś do obrony. Wbrew pozorom defensywa najbardziej potrzebuje wzmocnień. Koniec z "talentami" typu Moneta, Żyroi, Wieteska itp.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.