Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Ivan Kepcija i Dariusz Mioduski - fot. Mishka / Legionisci.com
Ivan Kepcija i Dariusz Mioduski - fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 8 stycznia 2018 r. godz. 14:25

Legia chce Mile Skoricia

Woytek, źródło: sport.pl

Legia Warszawa jest zainteresowana pozyskaniem Mile Skoricia, obrońcy występującego w NK Osijek - poinformował sport.pl. Władze "Wojskowych" złożyły pierwszą ofertę chorwackiemu klubowi, ale została ona odrzucona. Chorwaci oczekują około 500 tys. euro za swojego zawodnika.

26-letni stoper w NK Osijek rozegrał w tym sezonie 24 spotkania (16 w lidze, 8 w eliminacjach Ligi Europy) i strzelił jednego gola. W maju 2017 roku zadebiutował w reprezentacji Chorwacji.


przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (63)

Sawo, 08.01.2018 14:41:26 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Brac tego Le Talleca z Crveny Zvezdy. Konczy mu sie kontrakt wiec bylby do wziecia za darmo. Dodatkowo w przypadku zakontraktowania Remiego byloby dwoch francuzow na obronie.

Krzeszczu, 08.01.2018 14:44:18 - *.cust.bredband2.com

Cytujac Boczka: No w morde jeza!!!!
Ale sie robi ekipa....

Widac ze Prezes nie rzuca slow na wiatr. Mowil ze wzmocni druzyne? Mowil.
A ten koles (Skoric) robi niezle wrazenie, dobre warunki fizyczne, w tym sezonie rozegral juz 24 spotkania w tym 8 w LE, w niemalze polowie z nich byl tez kapitanem. Chyba niezly gosc.

@rek, masz jakies info o tym kolesiu?

A Bilbo juz sra w gacie z zalu ze uciekl, bo tu sie robi naprawde niezla ekipa. Ciekawy jestem co tam slychac w pyrlandii u Bielicy?

ps, 08.01.2018 14:46:48 - *.pool-118-173.dynamic.totbb.net

Chyba starczy tych zaciągów CRO...

Krzeszczu, 08.01.2018 14:50:29 - *.cust.bredband2.com

A Rado z Vuko pewnie juz owieraja Sliwowice i Ajde!!! :-))

roben, 08.01.2018 14:50:39 - *.210.ipv4.supernova.orange.pl

Jest bląd w tekście, to nie Legia jest zainteresowana zawodnikiem lecz Jozak

Iczko, 08.01.2018 14:53:29 - *.centertel.pl

Ronaldo jeszcze tylko Ronaldo !!!! ;)

to jaką ofertę w końcu złozyli?, 08.01.2018 14:53:49 - *.85

"...Jak informuje Bartosz Rzemiński ze „Sport.pl” włodarze stołecznej drużyny złożyli już pierwszą ofertę NK Osijek. Na razie nie wiadomo na jaką sumę ona opiewała, ale wiadomo, że została odrzucona, a chorwacki klub oczekuje oferty w wysokości około pół miliona euro. ..."

http://polski-sport.pl/legia-chce-kolejnego-reprezentanta-chorwacji/

@rek, 08.01.2018 14:56:40 - *.dynamic.chello.pl

Młody grajek... SO/LO... Alternatywa dla Hlouska tudzież natychmiastowe załatanie dziury po Pazdku...:)))

A dla tych co tak jarali się Bielikiem: Arsenal nie wyraża zgody na grę Bielika w Polsce... W grę wchodzi dalsze ogrywanie się, ale w Szkocji (wersja klubowa) albo w Championship (tak chciałby sam Bielik)... Tak tęskni serce Bielika za (L)egią...:))) Pozdro (L)

brać, 08.01.2018 14:58:34 - *.adsl.inetia.pl

to byłoby coś

mmz, 08.01.2018 15:00:27 - *.play-internet.pl

Czyli Pazdan dogadany

lol, 08.01.2018 15:02:10 - *.ssp.dialog.net.pl

brać !!!!!!

p, 08.01.2018 15:04:55 - *.centertel.pl

wygląda na to że będzie teraz w Legii urzędowy język chorwacki.. niby niezłe grajki ale chyba jak dotąd nigdy zaciąg z jednego kraju się dobrze nie kończył...

Dedi, 08.01.2018 15:09:00 - *.opera-mini.net

Mam nadzieję że Jozak ma zaufanie do
Teggo zaciągu z Chrowacji, do tej pory
Zawodnicy na" ić " się sprawdzali.

Ale Vesovićie i Antolićie są narazem niewidaome.

grzesiek, 08.01.2018 15:17:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jak nie przyjeli 500 tys to złożyć propozycje na 700 tys

@rek do grzesiek, 08.01.2018 15:41:54 - *.dynamic.chello.pl

Jego wartość wg TM to 900-950 tysia... Do NK Osijek przyszedł za 100 tysia... 500 tysia było rozsądną propozycją i jeśli Unidos potwierdzi odejście Pazdka, to zapewne zapłacimy 600-650 tysia za tego Chorwata... To świetna alternatywa nie tylko na SO, ale także na LO... Ale spoko, jeszcze będą transfery...:))) Pozdro (L)

@rek do Krzeszczu, 08.01.2018 15:46:25 - *.dynamic.chello.pl

Napisałem o nim kilka zdanek... Zaraz będzie na forum... Ale jeśli chodzi o mnie, to skorzystałbym z "usług" Jagi i brałbym w ciemno tego wysokiego byka na obronę - I.Runje... On teraz bardzo chętnie chciałby pograć w (L)egii... A my z prezesem Jagi mamy całkiem spoko relacje...:))) Pozdro (L)

(L), 08.01.2018 15:48:23 - *.dbsinternet.pl

@krzeszczu

Ogarnij się. Albo inaczej: Nie chwal dnia przed zachodem słońca
Okienko trwa. Nie wiadomo czym się zakończy FINALNIE.
Na razie fajnie że Loczek dziaĺa. W sumie od tego jest bo to jego biznes;)

A co nas Bjelica czy inny Ojrzyński.
Patrzmy na siebie. Krok po kroku do upragnionego celu.

maro, 08.01.2018 15:49:41 - *.centertel.pl

Ja bym wolał tego Bochniewicza, bo będzie Malarz + 10 obcokrajowców ☹

do "grzesiek", 08.01.2018 15:50:08 - *.dynamic.chello.pl

Błyskotliwy jesteś i w dodatku czytasz ze zrozumieniem... stworzyłbyś zabójczy dream team z Żewałakami.

do grzesiek, 08.01.2018 15:55:13 - *.interduo.pl

przytaj raz jeszcze...

do Krzeszczu, 08.01.2018 15:57:44 - *.dynamic.chello.pl

Raczej czarnogorska podpalanke ;)

Tomek 82, 08.01.2018 16:01:06 - *.play-internet.pl

Grzesiu idź się pouczyć czytać ze zrozumieniem.....
Albo weź się za odrabianie lekcji.

Cult⚽️Legia, 08.01.2018 16:04:20 - *.198

Aby tak do uzupełnienia składu!

Do grzeska, 08.01.2018 16:09:31 - *.2

A jak nie przyjma te 700 tys to walnac od razu banke? Grzesiu ale ty jestes menadzerski talent..

pat, 08.01.2018 16:09:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobre transfery ale trzeba szukać młodszych zawodników

Krzeszczu, 08.01.2018 16:18:45 - *.cust.bredband2.com

@ (L): Nie wiem skad u ciebie taka niechec i zawisc do mnie? ALe jest tu kilku takich na forum. No coz, taka moja droga krzyzowa...

A co do Bjelicy, to nie mialem na mysli tego ze my robimy transfery a lach nie.
Mnie chodzilo o to, ze Bjelica jako koles z Balkanow ma tego Jevtica i chyba jeszcze jednego chorwata, a u nas niebawem cale Balkany beda grac. Wiec pewnie ma nieciekawa mine.
Od taka niewinna wesolosc z "czyjegos (jego) nieszczescia"
Chyba wolno sie troche cieszyc? Czy juz nawet tego poprawnosc polityczna zabrania?

Krzeszczu, 08.01.2018 16:20:54 - *.cust.bredband2.com

@ Dedi: "niewidome"???
To co my samych Stevie Wonderow nakupowalismy? Ale jaja, bedzie sie dzialo.... :-)

@rek (fajny filmik), 08.01.2018 16:30:27 - *.dynamic.chello.pl

https://twitter.com/LegiaWarszawa/status/950386409055117313

mietek, 08.01.2018 16:44:57 - *.internetia.net.pl

@Krzeszczu: Bracie, jak to "co w Poznaniu"? Cirkus i skandaloza :)))

Do @rek, 08.01.2018 16:53:55 - *.play-internet.pl

Skoro masz taki dobre relacje z prezesem jagi to wez ogarnij zeby zaczeli kibicow Legii na swoj stadion wpuszczac!

@ krzeszczu, 08.01.2018 16:58:27 - *.play-internet.pl

Pajac jestes koniec kropka

CWKSiak, 08.01.2018 17:02:54 - *.play-internet.pl

Tak z innej, a jednak bliskiej beczki...
Jak się ma Radovic?
Wiadomo coś, czy i kiedy wznawia treningi?

Dedi do Krzeszczu, 08.01.2018 17:05:20 - *.opera-mini.net

Jasne, w tak słabej lidze to i nawet Steve
Wonder nazdobywał by bramek dla Legii
pytanie tylko czy będą to dobre wzmocnienia
na kwalifikacje ligi mistrzów po reformie?

mietek, 08.01.2018 17:13:05 - *.internetia.net.pl

@ @rek: Na tym tweecie, co zapodałeś, jeden gostek coś gada, że Remy nie przeszedł testów medycznych. Nasza oficjalna na razie siedzi cicho. Wiesz coś więcej?

Cch, 08.01.2018 17:16:00 - *.dynamic.mm.pl

Cos tu jest nie tak. ŚO, 190 cm wzrostu, pol roku temu debiut w nie byle jakiej Reprezentacji i tylko pol banki ojro?

Mariano, 08.01.2018 17:27:21 - *.dynamic.chello.pl

Obrońca bardzoo ciekawy. Ryzyko jest jak zawsze ale tu mamy szanse duże że niebity i Chorwat płakał jak sprzedawał ;)

andreas, 08.01.2018 17:29:57 - *.dynamic.chello.pl

A Remy o której będzie?

dino, 08.01.2018 17:51:52 - *.201

Był taki jeden -ic, co sie nie sprawdził
Antolovic :)

Hector, 08.01.2018 18:04:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Na bogato widzę...

Kipkorir, 08.01.2018 18:21:16 - *.dynamic.chello.pl

Do kolekcji przepłaconych antytalentów był jeszcze Kneżević ;) Obecne transfery wydają się jednak bardziej przemyślane niż te z epoki Żewłakowa-Hasi-Magiery.

pitek , 08.01.2018 18:25:07 - *.56.tesatnet.pl

do Krzeszczu
znawco ty jeden Mario Situm
Emir Dilaver
Darko Jewtic
Jasmin Buric

Pitek , 08.01.2018 18:28:22 - *.56.tesatnet.pl

do mietek
własnie połowa zeszłego zaciągu jest na wylocie , tutaj bedzie dokładnie tak samo CIRCUS :-)

(L), 08.01.2018 18:28:50 - *.ilabs.pl

@krzeszczu

Jaka niechęć?
Jaka zawiść?

Możesz mi napisać gdzie ja coś takie napisałem ???

Napisanie o nie chwaleniu dnia przed zachodem słońca to niechęć czy zawiść?

Napisanie że co nas interesuje (s)amiczka i abyśmy patrzyli na siebie to niechęć czy zawiść?

Nie rób się męczennikiem;)

@rek do mietek, 08.01.2018 18:32:45 - *.dynamic.chello.pl

Spoko.. Nr 44... Nie czytaj w sieci postów od gostków, bo wielu "mąci"... Pozdro (L)

wawa, 08.01.2018 18:43:01 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Pierwsza oferta pewnie na poziomie 25 tys.euro czyli ok.100tys zł dla równego rachunku.

Tomeczek, 08.01.2018 18:52:31 - *.dynamic.chello.pl

Girondins Bordeaux nie dogadali się z Legią w sprawie Pazdana Trwały rozmowy między klubami, lecz brakowało porozumienia.
Francuzi - zdaniem dziennikarza "Przeglądu Sportowego", Piotra Wołosika - na ten moment rezygnują ze starań o usługi 30-letniego środkowego obrońcy. Wszystko przez to, że klub, w którym występuje Igor Lewczuk, zdecydował się na Paula Baysse z hiszpańskiej Malagi.

Alex uk, 08.01.2018 19:12:00 - *.90

Bo ja wiem ???? Za duzo juz tych jugoslowian

Jan, 08.01.2018 20:08:14 - *.centertel.pl

Za duzo bałkańców

mietek, 08.01.2018 20:30:14 - *.internetia.net.pl

@ @rek: Dlatego weryfikuję u źródła ;)) Pozdro brachu

Terry, 08.01.2018 21:17:24 - *.centertel.pl

ilu my tych stoperów jeszcze potrzebujemy?

czekam na skrzydłowego lub dwóch

Drim Tim, 09.01.2018 02:11:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sebuś Miiila , w końcu z nami ! Niech Pazdek wraca i Gui ! A Wieteska i Michalak to się chyba na razie nie załapią . A szkoda wielka . Janka Gola bym z powrotem powołał . Jędzę i Kopczyńskiego proszę zostawić , z powodów oczywistych dla większości z nas . A , jeszcze Michała Żyro bym widział z powrotem , już się doprecyzował w tej Angoli i po jupiterach nie wali . To dobry chłopak był .

ja6, 09.01.2018 07:50:06 - *.centertel.pl

Ponoć Legia wyraziła zainteresowanie Leo. Zawodnik ograny w LM. Wstępnie wyraził zainteresowanie. Brać go!

do Krzeszczu, 09.01.2018 09:17:42 - *.134

ciebie gosciu sie czytać nie da. kto jak kto, ale prezes rzuca słowa na wiatr, mówi jedno robi drugie. te transfery to nie jego zasługa tylko nowego sztabu. odszedł egebenge i żewłakow i okazalo sie, że jednak sie da.

kibic emeryt, 09.01.2018 09:35:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wzmocnienia wydają się jak na miarę możliwości Legii dobre i to przeprowadzone w odpowiednim czasie . Większość z nas zapomina o tym że mamy trenera dla którego to pierwsza praca w poważnej piłce nożnej i dopiero po zakończeniu sezonu okaże się o jego wartości .Po jego zatrudnieniu jak większość kibiców miałem olbrzymie obawy czy to dobry ruch właściciela .Jak na razie wydaje się że może to być dobre pociągnięcie ale z oceną poczekajmy do końca sezonu .

E.S.K., 09.01.2018 10:45:05 - *.dynamic.chello.pl

Dziwi mnie taka agresja w stosunku do innych ! Po co kibice jednego klubu żrą się miedzy sobą ?
Kiedy czytam niektóre posty to rozumiem,dlaczego niektórzy wybitni Polacy mówili,że nasz naród bywa wredny ......
Szanujcie swoich bo wrogów mamy wielu a przyjaciół mało !
A Krzeszczu pisze rozsądnie,zna się na rzeczy a to,że bywa malkontentem to też jego urok:):):) Wolę jego opinie od tych "agresywnych" przeciwników,którzy poza obrażaniem niczego nie umieją napisać !!!!!!!!!!!!!!

do do Krzeszczu, 09.01.2018 11:16:36 - *.dynamic.chello.pl

Facet - a kto wywalił Egebenge i Żewłakowa ? Kto zatrudnił nowy sztab ? Kto to finansuje?
Nie widzisz zasług Prezesa i właściciela?
Najpierw pomyśl,jeśli potrafisz a dopiero potem pisz !

Krzeszczu, 09.01.2018 11:42:50 - *.136

@ E.S.K : Dzieki!

Do Krzeszczu i innych, 09.01.2018 22:07:07 - *.114.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie wiem czy Wam to coś mówi ale Rado i Vuko są Serbami. A Serbowie, jak może Wam wiadomo, nie są że tak powiem za bardzo lubiani w innych krajach byłej Jugosławii ze względu na to kto rozpoczął wojnę i jaki był jej przebieg.

Krzeszczu, 10.01.2018 09:29:38 - *.60

Widze ze nie bardzo znasz historie, ale to nie odpowiednie miejsce na wlasnie taka dyskusje.
Po prostu radze abys troche wiecej poczytal. I nie chodzi mi o gazete wyborcza czy inne temu pismu podobne.....

Do Krzeszczu , 10.01.2018 11:21:09 - *.147.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Co Ty masz z tą gazetą wyborczą ?? to chyba jakaś paranoja albo fobia. Radzę żebyś skonsultował to z jakimś specjalistą

Dirti Hari, 10.01.2018 14:07:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

wybiórcza - nie tykam , onet - nawet nie zerkam .

Do Dirti Hari, 10.01.2018 21:22:40 - *.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

a jakie gazety czytasz? na jakich portalach piszą prawdę?

Dirti Hari, 11.01.2018 01:12:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Legioniści.com , Nasz dziennik , W sieci , Uważam Rze , Fronda , no i oczywiście Bravo . Niee , Bravo nie ! Hehe ...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.