Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Eduardo da Silva na treningu - fot. Hagi / Legionisci.com
Eduardo da Silva na treningu - fot. Hagi / Legionisci.com
Sobota, 13 stycznia 2018 r. godz. 07:27

Floryda: Wytrzymali na deszczu

Hagi i Angelo, źródło: Legionisci.com

Piątkowy plan treningowy nieznacznie różnił się od czwartkowego. Na porannych zajęciach w siłowni stawili się tylko zawodnicy z pola. Bramkarze po śniadaniu udali się na boisko i tam ćwiczyli pod okiem Krzysztofa Dowhania i Wojciecha Kowalewskiego. Po południu wszyscy pojawili się na boisku, a wraz z nimi spory deszcz i wiatr, które nie ustawały aż do końca zajęć.
Fotoreportaż z treningu - 41 zdjęć Hagiego



Drużyna zaczęła od standardowej przebieżki wokół boiska. Następnie została podzielona dwie grupy, które w obrębie pól karnych grały w "dziada", rzucając sobie piłkę z rąk do rąk, tak jak w rugby. Później była seria ćwiczeń rozciągających i rozpoczęła się dalsza praca nad wytrzymałością: dynamiczne przeskoki przez małe płotki, ćwiczenie dokładności podań i przyjęć - wszytko w pełnym biegu. W gierce na środku boiska nie wziął udziału Miroslav Radović, któremu indywidualnie zwiększane są obciążenia treningowe. Ostatnim elementem zajęć był minimecz, w którym oprócz "Rado" nie zagrał także Inaki Astiz - obaj biegali dookoła boiska.

fot. Hagi / Legionisci.com

Trening nie był jednak ostatnią piątkową aktywnością drużyny. O godzinie 19 w sali przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w Pompano Beach przedstawiciele klubu spotkali się z Polakami mieszkającymi na Florydzie.

W sobotę nie odbędzie się żaden trening. O godzinie 15 miejscowego czasu (21:00 czasu polskiego) w Fort Lauderdale "Wojskowi" zagrają pierwszy sparing w tym roku. Rywalem będzie ekwadorska drużyna Barcelona Sporting Club. Zapraszamy do śledzenia naszych doniesień z Florydy!

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com



Komentarze: (17)

Bysior xxL, 13.01.2018 08:16:36 - *.pl

Klub grubasa cz.II czyli Remy nadal z bojlerem jak Hindenberto.

Rambo, 13.01.2018 08:31:44 - *.centertel.pl

Hindenberto? Znowu kogoś kupiliśmy? Takie tempo tych transferów, że człowiek już nie nadąża.

Krzeszczu, 13.01.2018 08:43:00 - *.cust.bredband2.com

Chyba Hindenburgo :-)))

tekken (L), 13.01.2018 09:02:10 - *.dynamic.chello.pl

Z takimi piłkarzami ja bym grał takim składem:
Malarz
Broziu-Dąbrowski(Jędza)-Pazdan(Remy)-Hlousek
Moulin(Antolić, Mąka, Kopa)
Vesović-Szymański(Hama,Pasquato)-Kuchy
Rado (Eduardo)-Niezgoda

1.Jędza może grać na bokach obrony i pomocy, a także na stoperze, co z powodu wieku powoduję ,że tu powinien wylądować. W reprezentacji dobrze wyglądał na każdej pozycji, a najlepiej jako lewy skrzydłowy.
2.KK, Rado i Hama wszędzie w ataku dadzą sobie radę.
może powinni się rotować, chociąz może lepiej jak będą mieli stałe miejsca.

xs, 13.01.2018 10:00:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Piszcie sobie troliki co chcecie o Remy ale koleś ma niezłe mięśnie brzucha bylo na zdjeciu ale trzeba glupoty wypisywać bo ktoś jest bardziej zbudowany niż Szymański co nie jest żadnym problemem :)

Kojot44, 13.01.2018 10:17:25 - *.31-151.wind.it

@ xs zgadzam się z tobą ja tam żadnej nadwagi nie widzę koleś dobrze zbudowany i tyle

Do krzeszczu , 13.01.2018 10:23:26 - *.dynamic.chello.pl

Mędrala się odezwał

Kipkorir, 13.01.2018 10:23:38 - *.dynamic.chello.pl

hahaha Hindenberto też mi się z Hindenburgiem skojarzył ;)

Majk, 13.01.2018 11:46:12 - *.210

@Rambo: Hamburgergo trafił do Anglii a do nas Remigiusz ( taki francuski łącznik). PS. To ten najbardziej opalony......

qwa, 13.01.2018 12:24:43 - *.static.ip.netia.com.pl

Malarz do oldboyów! Potrzebny dużo młodszy bramkarz.

Strach, 13.01.2018 13:44:18 - *.static.ip.netia.com.pl

Berta 2.0 ten Remy 3,5 roku kontrakt czy ktis upadł na głowe? Chyba że 20 tys rocznie zarobki

Redi, 13.01.2018 14:29:56 - *.dynamic.chello.pl

Pokazcie mi zdjecie na ktorym widac ze Remy ma nadwage? Chyba juz nie macie co wymyslac. Gdybym sugerowal sie tymi zdjeciami to Dabrowski i Rado maja najwieksze brzuchy, wiec troche zluzujcie Panowie

Do tekken (L), 13.01.2018 15:02:03 - *.centertel.pl

Stąd ty się urwałeś? Jedzą skrzydłowy? Ha ha ha, żałosne. Twój skład też dobry, widać że już DOSKONALE wiesz na kogo stawiać. Podejrzewam że zapewne doskonale znasz umiejętności nowych zawodników :-D nie wiem skąd się biorą tacy fachowcy jak ty, nic tylko do sztabu szkoleniowego cie brać

mietek, 13.01.2018 15:08:29 - *.internetia.net.pl

@Krzeszczu: Siemka, brachu. Czy na fotce 37 Jarek Niezgoda zaczyna odstawiać kujawiaczka? :)))

Arek, 13.01.2018 15:18:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja już gdzieś napisałem. Kobieta przy porodzie dużo mniej jęczy, niż Wy tutaj. A skoro się powtarzacie, to ja też mogę.

Krzeszczu, 13.01.2018 15:44:33 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: No ello kolego!!!
Hahahahahaa, raczej wedle zylety "tanczy labada malego walczyka" Hej!
:-)))))

tekken (L), 13.01.2018 20:21:59 - *.dynamic.chello.pl

Do typa z godziny 15:02.
Po prostu jestem kibicem i analizuje grę i mecze i mogę coś powiedzieć na temat jak kto gra, aby Legia panowała, co jest moim celem. Oceniam na podstawie wielu rzeczy.
Ty jak widzę nie masz nic do powiedzenia. Nie mówiąc nawet ,ze nie masz ksywki.
Jędza skrzydłowy, bo tam występował na mistrzostwach Europy i się prezentował rewelacyjnie i tyle w tym temacie.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.