Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Spotkanie z Polonią amerykańską w Pompano Beach - fot. Hagi / Legionisci.com
Spotkanie z Polonią amerykańską w Pompano Beach - fot. Hagi / Legionisci.com
Sobota, 13 stycznia 2018 r. godz. 08:00

Floryda: Legia Day w Pompano Beach

Hagi, źródło: Legionisci.com

W piątkowy wieczór przedstawiciele klubu udali się do Pompano Beach, by spotkać się z Polakami mieszkającymi w Stanach Zjednoczonych. "Legia Day" został zorganizowany w sali przy kościele Matki Boskiej Częstochowskiej, w którym działa Polska Misja Katolicka. Sala wypełniła się do ostatniego miejsca.

fot. Hagi / Legionisci.com

Michała Kucharczyka, Artura Jędrzejczyka i Jarosława Niezgodę oraz przedstawicieli klubu Jacka Zielińskiego i Tomasza Zahorskiego przywitały brawa. Na początku zgromadzeni obejrzeli film o historii Legii, a następnie kibice rozpoczęli zadawanie gościom pytań. Po nich przyszedł najprzyjemniejszy czas dla fanów - wspólne zdjęcia i autografy.

Drugie spotkanie z piłkarzami Legii odbędzie się 19 stycznia o godzinie 19 w Clearwater w Centrum Jana Pawła II (1521 N Saturn Ave, Clearwater, FL 33755).

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com



Komentarze: (16)

Bysior xxL, 13.01.2018 08:17:52 - *.pl

Jedrzejczyk, wez sie za trenowanie!

@bysior, 13.01.2018 10:50:11 - *.centertel.pl

On nie musi. On wyjatkowy i bez trenowania

awe555, 13.01.2018 10:56:42 - *.static.ip.netia.com.pl

Czy ktoś rozumie po co, komu, i do czego jest potrzebny ten cały amerikam drim?

dziki. miki, 13.01.2018 11:28:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jak poco ???zeby legię promować i budowac wizerunek LEGIi Warszawa bo LEGIA to potęg

waw fan, 13.01.2018 11:41:15 - *.static.ip.netia.com.pl

Jędza WON z Legii leserze!

do awe555, 13.01.2018 11:55:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Z punktu widzenia sportowego czy marketingowego?

Sportowo to na pewno możliwość gry z rywalami grającymi nieco innym stylem niż drużyny z kontynentu. A także możliwość integracji i zgrania drużyny.

Marketingowo zalet jest więcej. Promocja klubu wśród Polonii co może spowodować np. ściągnięcie sponsora któremu zależy na tej grupie kibiców, budowanie wizerunku klubu nr 1 nie tylko w kraju, ale też za granicą no i np. perspektywę otwierania tam Legia Soccer Schools i brania na testy chłopaków stamtąd, kto wie czy jakaś perełka by się nie trafiła. ;)

jasz, 13.01.2018 13:07:14 - *.adsl.inetia.pl

waw fan, wooon ! do wronek

Juri, 13.01.2018 15:01:04 - *.centertel.pl

Jędza w formie to jeden z najlepszych obrońców w Polsce.

Arek, 13.01.2018 15:12:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale Was boli ten Jędza. Sami się weźcie za to co potraficie robić. Chyba że, sami oprócz jęczenia nic innego już nie potraficie to ja nie mam pytań.

Miro, 13.01.2018 16:21:45 - *.dynamic.mm.pl

Niestety Arek większoś tych płazów nic nie umie i jedynie tylko zazdrości tym co mają lepiej i piszą bzdury fachowcy od siedmiu boleści

(L), 13.01.2018 16:41:53 - *.static.ip.netia.com.pl

A kiedy Jędza był ostatnio w formie? Formę ma do brania kasy i łapania kontuzji!
Czas odejść i oszczędzić wstydu!

grzeleg, 13.01.2018 23:05:58 - *.127

Zielu jest z nami, Jacek jedziemy z... promocją.

Toma(L), 14.01.2018 02:18:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Cała Legia zawsze razem .

maćko z warszawy, 14.01.2018 22:58:06 - *.play-internet.pl

Jak ks. Rafał pobłogosławił wyżej wymienioną trójkę, to od razu zaczną lepiej grać. Niezgoda będzie w zgodzie z Eduardo, niezawodny Kuchy częściej będzie celował w bramkę, a nie poza nią, Jędrzejczyk wróci na poziom reprezentacyjny i przeznaczy 100% swojej 800 000 pensji w walucie euro na cele charytatywne, tak jak jego idol, grający niegdyś w PSG - David Beckham.

Hari Krycha, 15.01.2018 01:51:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Beckham grał w PSG ? Może i tak ... Jędza się uruchomi , to było widać już w meczu z Ekwadorczykami . Starał się .

Sprostowanko, 15.01.2018 01:53:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jestem Katolikiem .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.