Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno - fot. Woytek / Legionisci.com
Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno - fot. Woytek / Legionisci.com
Sobota, 14 kwietnia 2018 r. godz. 18:56

Koszykówka: Legia Warszawa 101-84 Miasto Szkła Krosno

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 28. kolejki Polskiej Ligi Koszykówki rozegranym na Bemowie Legia Warszawa wygrała z Miastem Szkła Krosno 101-84. Wyniki kwart: 28-31, 22-21, 22-15, 29-17. Kolejny mecz podopieczni Tane Spaseva rozegrają już w środę o godzinie 17:30 z Rosą Radom. Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale Koszykówka.




Komentarze: (12)

lucho_83, 14.04.2018 19:13:42 - *.115

Brawo Panowie!

Kibic L_kosz, 14.04.2018 19:14:23 - *.centertel.pl

Hej spasev, GDZIE JEST SULIMA ?????

Kibic (L), 14.04.2018 19:41:05 - *.78

W pierwszych dwóch QT legioniści ślizgali się na "szklanej tafli". Dopiero w dwóch ostatnich QT złapali dryg i zaczęli przeważać szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Duża w tym zasługa gości, którzy "spasovali" i oddali inicjatywę gospodarzom.

Kibic (L), 14.04.2018 19:43:52 - *.78

Czyżby jubileuszowy mecz Kamila Sulimy, był jego ostatnim meczem w barwach koszykarskiej Legii ?

Beane..., 14.04.2018 19:48:02 - *.78

Ta 25-a to 60% wartości koszykarskiej Legii. On i daleko, daleko nic. To jest niedobre. Bo jakby nie było, koszykówka to jest gra zespołowa.

Kibic (L), 14.04.2018 20:14:02 - *.78

Młyn nieduży, ale to nie przeszkodziło w zrobieniu barwnych opraw i głośnego dopingu dla naszych koszykarzy. B R A W O.

Udany rewanż., 14.04.2018 20:24:43 - *.78

Początek był nerwowy, ale koniec radosny. Rewanż udany z progresem +4.

do Beane, 14.04.2018 21:07:09 - *.dynamic.chello.pl

Powiedz to każdej drużynie LeBrona.

wwwojtecky (L), 14.04.2018 21:14:29 - *.netfala.pl

Gdzie Sulima!!!????

Ale NUMER......., 14.04.2018 23:19:24 - *.78

Wynik w koszykówce to pestka. Kopacze Legii dali d..y z Zagłębiem, bo Lech umoczył u siebie. Co za łajzy. A mieli okazję przeskoczyć Lecha. Teraz nie będzie piosenki, że .... . Bo jak tak grają to nie mają szans na mistrzostwo.

Ale numer...., 15.04.2018 10:18:26 - *.78

Legia piłkarska miała farta, dzięki podobnym wynikom ich rywali do tytułu. Teraz n.t. koszykarzy. A co to się stało, że Spasev tylko na chwilę podszedł do kibiców, a w zasadzie do koszykarzy i zaraz się wycofał. On na 100% wie co my kibice o nim myślimy. Może będzie drugim Jozakiem.

Kibic (L), 15.04.2018 12:46:06 - *.centertel.pl

Jeszcze jedno zwycięstwo i ilości wygranych, wyprzedzimy Czarnych Słupsk.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.